Biuro Współpracy Terytorialnej w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oferuje potencjalnym wnioskodawcom i beneficjentom programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa wdrażanych w obszarze województwa warmińsko-mazurskiego, wsparcie w procesie inkubowania projektów, konsultacje propozycji projektowych oraz pomoc w poszukiwaniu partnerstwa do wdrażania wspólnych projektów. Zachęcamy do kontaktowania się z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne programy.

Jeżeli chcą Państwo realizować projekty w ramach programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej lub Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa, a nie posiadają Państwo partnera do planowanych przedsięwzięć, prosimy o przygotowanie i przesłanie krótkiej fiszki projektu, zawierajacej minimum:

  • tematykę przedsięwzięcia,
  • planowany budżet,
  • dane kontaktowe beneficjenta.

Wzór fiszki projektowej do wypełnienia dostępny jest TUTAJ.

Prosimy o przesyłanie ww. informacji na adresy osób zajmujących się poszczególnymi programami, podane w zakładkach "Dane kontaktowe". Po dokonaniu wstępnej weryfikacji, skontaktujemy się z Państwem, żeby przedstawić możliwości pozyskania partnera do konkretnych przedsięwzięć.

Jeśli nie mają Państwo preferowanego Programu, prosimy o przesłanie ww. danych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., po analizie koncepcji projektowej uzyskają Państwo wsparcie ws. potencjalnego źródła finansowania projektu.

 

Informujemy, że w celu realizacji usług konsultacyjno-informacyjnych z pracownikami Biura Współpracy Terytorialnej konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2016 r. Nr poz. 922 ze zm.), w związku z realizowanymi działaniami konsultacyjno-informacyjnymi dotyczącymi programów współpracy transgranicznej, transnarodowej oraz międzyregionalnej, w tym w szczególności w zbiorach: Baza danych Programów Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej oraz Baza danych Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Województwo Warmińsko-Mazurskie – Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. E. Plater 1, 10-562 Olsztyn. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji usług konsultacyjno-informacyjnych. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji działań konsultacyjno-informacyjnych związanych z wdrażaniem programów współpracy transgranicznej, transnarodowej oraz międzyregionalnej. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz oddzielnych umów lub porozumień.