Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Interreg Europa Środkowa zaprasza na seminarium informacyjno-szkoleniowe Programu Interreg Europa Środkowa, które odbędzie się w Warszawie 10 października 2017 r.

Podczas spotkania przedstawione zostaną zasady III naboru wniosków w Programie, który rozpocznie się już 21 września 2017 r. Przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu, Centrum Projektów Europejskich oraz Ministerstwa Rozwoju omówią m.in. wydatki możliwe do poniesienia oraz sposób ich rozliczenia, tematykę i typy finansowanych projektów, a także wskazówki dotyczące przygotowania i realizacji projektu. W czasie spotkania przedstawione zostaną także międzynarodowe doświadczenia projektów, które uzyskały już wsparcie w Programie.

Trzeci nabór wniosków potrwa do 25 stycznia 2018 r.

Rejestracja na spotkanie zostanie otwarta 25 sierpnia.

Dodatkowe informacje oraz szczegółowy program spotkania dostępne są na stronie: http://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/szkolenia/interreg-europa-srodkowa-seminarium-informacyjno-szkoleniowe-w-warszawie-10-pazdziernika-2017-r/

Zachęcamy do konsultowania propozycji projektowych oraz poszukiwania partnerstwa przy wsparciu punktu kontaktowego Europejskiej Współpracy Terytorialnej (programów transnarodowych i międzyregionalnego) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: tel. 89 521 93 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..