Program ESPON (www.espon.eu), wraz z Komisją Europejską zapraszają do wzięcia udziału w badaniu ankietowym nt. aktualnego poziomu innowacji cyfrowych usług i administracji samorządów miejskich. Ankieta przeprowadzana jest w ramach projektu ESPON DIGISER (Innowacje cyfrowe w zarządzaniu i świadczeniu usług publicznych).

Projekt DIGISER ma na celu przygotować przyszłe programy i inicjatywy UE, wspierające miasta i społeczności do transformacji cyfrowej. Wyniki badań będą dostępne dla samorządów lokalnych w celu wsparcia ich starań o finansowanie z przyszłych programów unijnych lub krajowych, takich jak programy regionalne, ale też Program Cyfrowa Europa oraz Instrument Odporności i Odbudowy. Ankieta zweryfikuje dane na temat dobrych praktyk i aktualnej sytuacji w innowacjach cyfrowych europejskich miast i regionów. Adresatami ankiety są samorządy miejskie.

Ankieta jest dostępna pod linkiem w językach: EN, DE, FR, ES, IT:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/DIGIsurvey2021

Wypełnione ankiety należy przesyłać do 22 października 2021 r.

Kontakt w przypadku dalszych pytań lub potrzeby przedłużenia terminu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.