Dane kontaktowe

Departament Polityki Regionalnej

ul. Kościuszki 89/91
10-554 Olsztyn

tel. (89) 521 93 00
fax (89) 521 93 09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Współpracy Terytorialnej

Kierownik: Witold Kielich

tel. (89) 521 93 26
fax (89) 521 93 09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli mają Państwo uwagi i sugestie dotyczące zawartości oraz wyglądu niniejszej strony lub jakiekolwiek pytania, prosimy o przekazanie ich za pomocą zamieszczonego obok formularza kontaktowego.

Informujemy, że w celu realizacji usług konsultacyjno-informacyjnych z pracownikami Biura Współpracy Terytorialnej Departamentu Polityki Regionalnej konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Administratorem danych osobowych jest Województwo Warmińsko-Mazurskie – Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn (dalej: Administrator). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji działań konsultacyjno-informacyjnych związanych z wdrażaniem programów współpracy transgranicznej, transnarodowej oraz międzyregionalnej. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art 6 ust 1 a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz oddzielnych umów lub porozumień. W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, jak również prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Jeżeli uważa Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji usług konsultacyjno-informacyjnych.