Regionalny Punkt Kontaktowy (RPK) Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska w Olsztynie zaprasza instytucje zainteresowane aplikowaniem w (trwającym do 28 czerwca) naborze wniosków na indywidualne konsultacje koncepcji projektowych.

Konsultacje odbędą się w dniach 14-15 czerwca 2018 r. w siedzibie Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ełku, ul. Kajki 10. Czas przewidziany na konsultacje (na 1 wniosek) to maksymalnie 20 minut. Konsultacje mają na celu wsparcie potencjalnych beneficjentów podczas opracowywania wniosku aplikacyjnego, nie jest ich celem natomiast przedstawienie ogólnych informacji o naborze, czy Programie. Rejestracja na konsultacje jest obowiązkowa - konsultowani będą tylko zarejestrowani uczestnicy. 


Zasady rejestracji:

  1. Wskazanie  preferowanej godziny. Należy pamiętać, że jest to tylko propozycja, jako że ten termin może być już zarezerwowany przez innego beneficjenta. Pracownicy skontaktują się z Państwem w sprawie potwierdzenia terminu po zakończeniu rejestracji.
    2. Wskazanie osoby do kontaktu (imię i nazwisko), instytucja, dane kontaktowe (telefon i e-mail).
  2. Krótki opis zagadnień, które będą przedmiotem konsultacji.

Zainteresowane osoby proszone są o odesłanie jednego wypełnionego formularza w terminie do 6 czerwca na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Harmonogram konsultacji

14 czerwca – Ełk, Biuro Regionalne Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ełku, ul. Kajki 10

Godzina 12:20 – 16:00

15 czerwca – Ełk, Biuro Regionalne Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ełku, ul. Kajki 10

Godzina 10:00 – 14:10

Jednocześnie informujemy, że priorytetowo traktujemy rejestrację na 14 czerwca, natomiast rejestracja na 15 czerwca zostanie otwarta po wyczerpaniu miejsc w dniu poprzedzającym. W przypadku zgłoszeń na 15.06. prosimy każdorazowo telefonicznie konsultować z pracownikami RPK możliwość terminu konsultacji.

 

Formularz_zgłoszeniowy_14_czerwca.doc

Formularz_zgłoszeniowy_15_czerwca.doc