Wspólny Sekretariat Programu Interreg V-A Litwa Polska (WS) zaprasza instytucje zainteresowane V naborem wniosków w Programie Interreg Litwa-Polska na szkolenie on-line (webinarium), które odbędzie się 27 maja 2020 (środa) o godz. 09.00. Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim z wykorzystaniem aplikacji Zoom.

Udział w szkoleniu możliwy będzie po wcześniejszej rejestracji na STRONIE do dnia 26 maja 2020.

Prezentacje będące przedmiotem szkolenia są już dostępne online w języku polskim, litewskim oraz angielskim.

Materiały szkoleniowe składają się z 3 prezentacji:

1) Ogólne wymagania Programu,

2) Kwalifikowalność wydatków,

3) Sposób wypełnienia wniosku o dofinansowanie

Wszystkie prezentacje dostępne są TUTAJ.

Ze względu na formułę wydarzenia i ograniczenia czasowe, organizatorzy webinarium proszą zarejestrowanych  uczestników  o zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi jeszcze przed szkoleniem on-line.

Dodatkowe techniczne informacje dotyczące udziału w webinarium  oraz link do spotkania  zostaną przekazane tylko zarejestrowanym osobom.

Ponadto, od czerwca br. w każdą środę będą organizowane indywidualne konsultacje online. Potencjalni Beneficjenci będą mogli uzyskać wsparcie w przygotowaniu wniosku aplikacyjnego. Aby skorzystać z konsultacji, należy przesłać zgłoszenie na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej organizacji oraz pytanie, które będzie przedmiotem konsultacji.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu w Olsztynie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..