Wspólny Sekretariat Techniczny oraz Regionalne Punkty Kontaktowe Programu Litwa-Polska 2014-2020 zapraszają do wzięcia udziału w seminarium online ( w formule sesji pytań i odpowiedzi) dla beneficjentów IV oraz V naboru wniosków Programu, które odbędzie się w dniu 14 października o godz. 09:00. Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim z wykorzystaniem aplikacji ZOOM.

Udział w szkoleniu możliwy będzie po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej (LINK) do dnia 12 października 2020.

Prezentacje będące przedmiotem seminarium są już dostępne online w języku polskim, litewskim oraz angielskim.

Materiały szkoleniowe składają się z 3 prezentacji:

1) Sprawne raportowanie- szybka refundacja wydatków,

2) Projekt się rozpoczął- co powinienem zrobić?

3) Skuteczna komunikacja w ramach projektu.

Wszystkie prezentacje dostępne są na stronie Programu (LINK).

Ze względu na formułę wydarzenia i ograniczenia czasowe, organizatorzy webinarium proszą zarejestrowanych  uczestników  o zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi jeszcze przed seminarium on-line.

Ponadto, w terminie późniejszym w każdą środę będą organizowane indywidualne konsultacje online w celu wsparcia beneficjentów w realizacji projektów.

Indywidualne konsultacje będą możliwe w języku angielskim, litewskim i polskim. Wcześniejsza rejestracja na konsultacje jest wymagana. Rejestracji można dokonać wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając swoje imię i nazwisko, numer projektu, preferowany język konsultacji oraz kwestie, które chcieliby Państwo omówić.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu w Olsztynie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..