Wspólny Sekretariat Techniczny oraz Regionalne Punkty Kontaktowe Programu Litwa-Polska 2014-2020 zapraszają do udziału w seminarium online (w formule sesji pytań i odpowiedzi) dla beneficjentów V naboru wniosków Programu Litwa-Polska. Szkolenie odbędzie się 24 lutego 2021r. o godz. 09:00 (PL czasu). Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim.

Udział w szkoleniu możliwy będzie po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej (LINK ) do dnia 22 lutego 2021 r.

Prezentacje planowane w trakcie seminarium są już dostępne online w języku polskim oraz litewskim. Materiały szkoleniowe składają się z 4 prezentacji:

1) Sprawne raportowanie- szybka refundacja wydatków,

2) Projekt się rozpoczął- co powinienem zrobić?

3) Skuteczna komunikacja w ramach projektu.

4) Cechy szczególne projektów (tylko dla litewskich beneficjentów)

Wszystkie prezentacje dostępne są na oficjalnej stronie Programu www.lietuva-polska.eu w zakładce „Wdrażanie projektów”

Ze względu na formułę wydarzenia i ograniczenia czasowe, organizatorzy webinarium proszą zarejestrowanych  uczestników  o zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi jeszcze przed seminarium on-line.

Ponadto, w późniejszym terminie tj. w każdą środę będą organizowane indywidualne konsultacje online w celu wsparcia beneficjentów w realizacji projektów.

Indywidualne konsultacje będą możliwe w języku angielskim, litewskim i polskim. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na konsultacje. Rejestracji można dokonać wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając swoje imię i nazwisko, numer projektu, preferowany język konsultacji oraz kwestie, które chcieliby Państwo omówić.

W przypadku dodatkowych pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu w Olsztynie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .