Rozpoczęła się rejestracja na regionalną konferencję online poświęconą konsultacjom publicznym nowej edycji Programu Interreg Litwa-Polska na lata 2021-2027. Spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2022 r.

Podczas webinarium zaplanowano m.in. prezentację oferty tematycznej Programu Interreg Litwa-Polska 2021-2027, przebiegu procesu jego przygotowania, a także możliwości nawiązania tematycznych partnerstw funkcjonalnych, również poza głównym obszarem Programu, oraz identyfikacji potencjalnych projektów o znaczeniu strategicznym. Ponadto, beneficjenci wybranych projektów dofinansowanych w województwie warmińsko-mazurskim podzielą się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami oraz informacjami na temat efektów działań projektowych.

Udział w konferencji będzie okazją do zadawania pytań oraz przedstawienia wszelkich sugestii i opinii związanych z konsultowanym projektem Programu Operacyjnego Litwa-Polska 2021-2027.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego online, który dostępny jest pod tym linkiem  w terminie do 13 stycznia 2022 r. Link do spotkania zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom wraz z potwierdzeniem rejestracji.   

W terminie do 19 stycznia 2022 r. można zgłaszać uwagi do projektu Programu za pośrednictwem formularza konsultacyjnego on-line.  Konsultowane projekty dokumentów oraz formularz znajdują się na portalu informacyjnym Interreg dla Warmii i Mazur pod tym linkiem.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości związanych z procesem konsultacji zachęcamy do kontaktu z pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu Interreg Litwa-Polska w Olsztynie - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 89 521 93 23/24.

Program spotkania