Ruszyła rejestracja na Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) 2022, które odbędą się w dniach 7-9 października br.

Tegoroczna, dziewiąta już edycja tej akcji, promującej projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich w Polsce odbędzie się w formie hybrydrowej. Beneficjenci mogą zgłosić własne wydarzenie/atrakcje stacjonarne lub online poprzez odpowiedni formularz, dostępny w tym miejscu. Rejestracja potrwa do 31 sierpnia br.

18 lipca br. rozpoczęły się również konkursy dla beneficjentów - „Pokaż swój projekt” oraz dla społeczeństwa - „Bliżej niż myślisz”. Dla zwycięzców przewidzianych są atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do konkursu „Pokaż swój projekt” są przyjmowane do 7 września br. Na stronie DOFE należy wypełnić formularz i dołączyć krótki, amatorski film, w którym beneficjent zaprezentuje swój projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Więcej informacji-LINK.

Z kolei zgłoszenia do konkursu „Bliżej niż myślisz są możliwe do 31 sierpnia br. W tym przypadku również należy na stronie DOFE wypełnić formularz i dołączyć nagranie , w którym uczestnik pokaże w jaki sposób korzysta z Funduszy Europejskich. Więcej informacji- LINK.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej RP. Więcej informacji o tegorocznej edycji DOFE znajdziemy na oficjalnej stronie akcji – www.dofe.pl .