Konferencja inaugurująca Program Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020 odbędzie się 22 marca 2016 r. w Druskiennikach na Litwie. Termin zgłoszeń upływa 15 marca.

Spotkanie będzie zorganizowane pod hasłem: Interreg V-A Litwa-Polska: w kierunku zmian. Uczestnicy zapoznają się z osiągnięciami Programu z lat 2007-2013, a także poznają podstawowe założenia jego nowej edycji. Organizatorzy zapewnią tłumaczenie symultaniczne na język polski i litewski. Zgłoszenia do udziału w konferencji należy przesyłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego TUTAJ.

Jedną z bardziej interesujących części spotkania będzie Forum partnerstwa, podczas którego będzie można zaprezentować swoje koncepcje projektowe i znaleźć partnerów do realizacji wspólnych przedsięwzięć w ramach Programu. Do udziału w Forum konieczne jest wypełnienie Propozycji partnerstwa w języku angielskim i przesłanie jej najpóźniej do 15 marca 2016 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej Programu www.lietuva-polska.eu.

Wstępny program.

Propozycja partnerstwa.