Wspólny Sekretariat Techniczny (WST), instytucja publiczna utworzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Republiki Litewskiej poszukuje Menedżera Finansowego (z biegłą znajomością języka polskiego oraz angielskiego), w celu wdrażania Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska.

WST oferuje możliwość pracy w Wilnie, w młodym, rozwijającym się, międzynarodowym zespole oraz konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Jest to praca na cały etat (40 godzin tygodniowo) z trzymiesięcznym okresem próbnym. Szczegółowe wymagania dotyczące stanowiska oraz opis zakresu obowiązków znajdują się tutaj.

Aplikacje w języku angielskim (zawierające CV i list motywacyjny) można składać do 23 lutego 2017 roku (najpóźniej do tego dnia aplikacja musi wpłynąć do Wspólnego Sekretariatu Technicznego).

Procedura składania dokumentów:

Wypełnij EUROPASS CV i list motywacyjny (obydwa dokumenty w języku angielskim) tutaj i wyślij dokumenty w formacie Europass pdf XML na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 23 lutego 2017 roku. Rozmowy zostaną przeprowadzone na początku marca w Warszawie. Jedynie wstępnie wybrani kandydaci zostaną na nią zaproszeni.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Panią Auksė Bernadišienė, Dyrektorem Wspólnego Sekretariatu Technicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..