Centrum Projektów Europejskich, poszukuje kierownika Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Polska-Rosja 2014-2020, instytucji która w styczniu 2017 r. rozpocznie swoją działalność w Olsztynie. Wspólny Sekretariat Techniczny programu będzie odpowiedzialny za bieżące administrowanie programem, działalność informacyjno-promocyjną w tym codzienny kontakt z beneficjentami programu.

Szczegółowe wymagania dotyczące stanowiska oraz opis zakresu obowiązków znajdują się pod linkiem: https://www.cpe.gov.pl/210,olsztyn.

Aplikacje w języku angielskim (wraz z CV, listem motywacyjnym i kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje) można składać do 30 listopada 2016 roku (najpóźniej do tego dnia aplikacja musi wpłynąć do Centrum Projektów Europejskich). Aplikacje można przesyłać pocztą elektroniczną, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Centrum Projektów Europejskiech, ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa, Tel. 022 378 31 00, Fax. 022 201 97 25, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W razie pytań odnośnie naboru informacji udziela z Pani Justyna Byczek, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..