Program współpracy transgranicznej Interreg V-A  Południowy Bałtyk zaprasza na IV Wydarzenie Roczne Programu, które odbędzie się w dniach 24-25 września 2019 r. w Ostródzie.  

Wydarzenie poświęcone będzie w szczególności wymianie doświadczeń i uczeniu się pomiędzy projektami realizowanymi dzięki wsparciu Programu. Do udziału zapraszamy partnerów projektów, przedstawicieli władz lokalnych i regionalnych, naukowców, badaczy, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, polityków zainteresowanych tematyką zielonych technologii, ochrony środowiska, przemysłu morskiego, rynku pracy, zrównoważonej turystyki i transportu.  W programie wydarzenia przewidziano m.in. warsztaty poświęcone: trwałości projektów, wyzwaniom i oczekiwaniom w Regionie Południowego Bałtyku po 2020 r, a także współpracy, sieciowaniu i wymianie doświadczeń pomiędzy projektami.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Programu:  https://southbaltic.eu/-/register-for-the-interreg-south-baltic-annual-event-2019-let-s-share-and-learn-

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

W przypadku dodatkowych pytań o udział w wydarzeniu zachęcam do kontaktu z działającym w Olsztynie Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu Południowy Bałtyk  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.  89 521 93 24.