W dniach 7-9 marca 2017 r. w Sopocie odbędzie się 7 edycja międzynarodowej konferencji transportowej Transport Week. Tegoroczne wydarzenie poświęcone będzie nowoczensnym rozwiązaniom transportowym w zakresie technologii przyjaznych środowisku w branży morskiej, portowej oraz logistycznej. 

Transport Week to jedna z największych konferencji transportowych w Europie Środkowej, która corocznie gości szerokie grono przedstawicieli branży transportowej i logistycznej. Częścią konferencji będą warsztaty Programu Południowy Bałtyk poświęcone możliwościom finansowania rozwiązań w obszarze zrównoważonego transportu, które odbędą się 9 marca. Uprzejmie informujemy, że przedstawiciele instytucji publicznych z regionów Programu Południowy Bałtyk chcący wziąć udział w konferencji, wpisując hasło free South Baltic w polu „comments” na formularzu rejestracyjnym zostaną zwolnieni z opłaty za uczestnictwo. 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie organizatorów:
http://transportweek.eu

Warsztaty Programu Południowy Bałtyk zostaną połączone z przedstawieniem informacji o innych instrumentach umożliwiających wsparcie innowacyjnych rozwiązań transportowych: Horyzont 2020, oraz wsparcie Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Termin rejestracji upływa 2 marca.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.