7 czerwca w Elblągu odbyły się regionalne indywidualne konsultacje koncepcji projektowych  w Programie Interreg V-A Południowy Bałtyk 2014-2020. 

W czasie spotkania zorganizowanego przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Południowy Bałtyk, przedstawiciele instytucji zainteresowanych aplikowaniem do Programu mogli omówić m.in. kwestie logiki przygotowania projektów transgranicznych, wymogów Programu oraz tematycznej specyfiki poszczególnych osi priorytetowych Programu. Aktualny nabór wniosków w Programie Połusniowy Bałtyk trwa do 30 czerwca. Kolejny nabór planowany jest między 13 listopada a 15 grudnia 2017 r.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie instytucje i samorządy zainteresowane Programem Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Indywidualne konsultacje projektowe w siedzibie Regionalnego Punktu Kontaktowego w Olsztynie odbywają się w trybie ciągłym w dowolnym terminie po wcześniejszym umówieniu wizyty z przedstawicielami danej instytucji. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 89 521 93 24.