Program Interreg V-A Południowy Bałtyk poszukuje osoby na stanowisko kierownika Wspólnego Sekretariatu Programu w Gdańsku.

Kierownik Sekretariatu jest odpowiedzialny za funkcjonowanie instytucji, koordynację pracy jej pracowników oraz nadzór działalności Sekretariatu pod kątem jej zgodności z regulacjami unijnymi, prawem krajowym i przepisami zawartymi w dokumentach programowych.

Poszukiwana osoba powinna zapewnić wykonywanie wszystkich zadań zleconych Sekretariatowi w sposób rzetelny i terminowy, z zachowaniem wysokiej jakości usług. Z tego względu nowozatrudniona osoba powinna posiadać cechy świetnego lidera zespołu, dobrze zorganizowanego menagera oraz skutecznego negocjatora. Nowy kierownik musi także umiejętnie działać w sytuacjach nagłych i stresujących. Wspólny Sekretariat daje możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez pracę z profesjonalnym i otwartym zespołem, w międzynarodowym środowisku.

Aplikację w języku angielskim (CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje) należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pdo 15 września 2017 r. Więcej informacji na temat naboru udziela Pani Justyna Byczek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie Programu Południowy Bałtyk