W związku z otwarciem trzeciego naboru wniosków na projekty programu współpracy transnarodowej Interreg Region Morza Bałtyckiego, serdecznie zapraszamy do udziału w Krajowym Seminarium Informacyjnym, które odbędzie się 30 listopada 2017 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju w Warszawie.

Podczas sesji plenarnej omówione zostaną zasady udziału w projektach i zakres tematyczny trwającego naboru (Potencjał dla innowacji, Efektywne gospodarowanie zasobami naturalnymi, Zrównoważony transport). Przedstawione zostaną również projekty, które otrzymały już wsparcie z Programu i pragną podzielić się swoimi doświadczeniami.

Szczególnie zachęcamy do udziału w spotkaniu zainteresowanych współpracą w regionie Morza Bałtyckiego ze względu na nowe zasady aplikowania. Warunkiem złożenia wniosku projektowego w obecnym naborze jest skonsultowanie pomysłu na projekt ze Wspólnym Sekretariatem Programu. Seminarium będzie dobrą okazją do indywidualnego omówienia pomysłu na projekt w Polsce, bez konieczności podróżowania do siedziby sekretariatu w Rostoku (Niemcy). Liczba konsultacji możliwych do przeprowadzenia jest ograniczona, zachęcamy zatem do rejestracji. 

Zasady skorzystania z konsultacji pomysłu na projekt, program spotkania oraz rejestracja znajdują się na stronie:  

http://www.ewt.gov.pl/strony/wiadomosci/krajowe-seminarium-informacyjne-na-temat-3-naboru-projektow-w-programie-interreg-region-morza-baltyckiego-warszawa-30112017/

Zapraszamy również do konsultowania wstępnych koncepcji projektowych z Regionalnym Punktem Kontaktowym programów współpracy terytorialnej działającym w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Tel. 89 521 93 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.